Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent / Asystentka ds. administracyjno - marketingowych

Kraków

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy w centrum budowlanym na stanowisku:

Asystent / Asystentka ds. administracyjno-marketingowych

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie ewidencja gadżetów marketingowych, przygotowywanie poczty, odbieranie zamówień.

Wymagania:
&#61607; dobra znajomość obsługi komputera
&#61607; dobra organizacja pracy
&#61607; odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
&#61607; komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
&#61607; mile widziany status studenta
&#61607; dyspozycyjność ok. 20 godzin tygodniowo

Oferujemy:
&#61607; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#61607; zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
&#61607; narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
&#61607; wynagrodzenie 800 zł netto bądź stawka godzinowa 10 zł netto / godzina
&#61607; elastyczny czas pracy w zależności od dyspozycyjności
&#61607; praca na okres 7-8 miesięcy

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@forwork.eu
W tytule maila proszę wpisać: Asystent ds. administracyjno - marketingowych

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Styczen, 2015  10:52

Identyfikator: 535879

Wyświetleń: 3039