Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent projektu unijnego

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania
-Doświadczenie w obsłudze finansowej projektów współfinansowanych przez UE
- Znajomość wniosków płatniczych oraz zasad realizacji projektów w ramach perspektywy 2014-2020
- Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu
-Aktualna wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych
-Mile widziana znajomość branży budowlanej/remontowej
- Prawo jazdy B

Obowiązki
-Nadzór nad realizacją projektu i osiągnięciem założonych celów
- Pomoc w przygotowaniu dokumentacji projektowej
- Rekrutacja pracowników
-Nadzór nad powierzonymi placówkami
- Prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektu UE

Oferujemy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenia
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Możliwość dalszego rozwoju
-Przyjazna atmosfera
- Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Styczen, 2019  14:03

Identyfikator: 648842

Wyświetleń: 1531