Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca z jezykiem niemieckim/koordynator dla klienta niemieckiego

Kraków -Czerwony Pradnik

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

KOORDYNATOR ds KLIENTA NIEMIECKOJEZYCZNEGO

Lokalizacja: Kraków
Opis stanowiska:
&middot; Nawi±zywanie kontaktów handlowych z klientami Niemieckimi
&middot; Koordynowanie projektów z zakresu HR na rzecz klientów niemieckojêzycznych
Wymagania:
&middot; bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka niemieckiego
&middot; Umiejêtno¶æ pracy w zespole
&middot; Komunikatywno¶æ i otwarto¶æ
&middot; Dobra organizacja pracy
&middot; znajomo¶æ systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office,
Oferujemy:
&middot; Ci±g³e doskonalenie umiejêtno¶ci jêzykowych,
&middot; Pracê w dynamicznym, miêdzynarodowym ¶rodowisku
&middot; Motywuj±cy system wynagrodzeñ,
&middot; Umowê o pracê na czas nieokre¶lony (po okresie próbnym),

Osoby zainteresowane og³oszeniem proszone s± o przes³anie CV na adres: rekruta-cja@hrpoland.com
Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z pó¼n. zm.).

Og³oszenie dodane: Piatek, 24 Lipiec, 2015  09:33

Identyfikator: 556356

Wy¶wietleñ: 2308

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu