Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik obsługi sekretariatu

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma konsultingowa, zajmująca się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich poszukuje pracownika obsługi sekretariatu.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe ( Europeistyka, Stosunki Międzynarodowe, Administracja, Ekonomia )
&#8226; dobra znajomość pakietu MS Office,
&#8226; umiejętność ustalania priorytetów,
&#8226; wysoka kultura osobista i komunikatywność,
&#8226; zaangażowanie, samodzielności w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

Zakres obowiązków:
&#8226; organizacja pracy sekretariatu (obsługa telefoniczna, mailowa, prowadzenia terminarzy oraz raportów wyników pracy),
&#8226; kontakt z urzędami i innymi instytucjami wg bieżących potrzeb,
&#8226; koordynowanie obiegu informacji i korespondencji,
&#8226; organizacja obiegu dokumentów i właściwa ich rejestracja,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@unifund.pl/
Aplikując na powyższe ogłoszenie o pracę akceptują Państwo treść niniejszej klauzuli: cel.com.pl/images/Klauzula.pdf
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Grudzien, 2016  18:28

Identyfikator: 600898

Wyświetleń: 1909