Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownika działu konstrukcyjno-technologicznego

Rzezawa koło Bochni

Firma Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba zlokalizowana w Rzezawie, poszukuje aktualnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzezawa koło Bochni

Zakres obowiązków:
&#8226; zarządzanie pracą działu konstrukcyjno- technologicznego, jak też:
- tworzenie dokumentacji technicznej w programie Solid Edge (firma specjalizuje się w konstrukcji lekkich konstrukcji stalowych),
- dokonywanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji stalowych i dynamicznych wg norm międzynarodowych (program Femap),
- projektowanie lekkich konstrukcji spawanych (np. systemy magazynowe),
- analiza obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji i proponowanie zmian,

Wymagania:
&#8226; min. 4 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
&#8226; wykształcenie wyższe techniczne,
&#8226; bardzo dobra, praktyczna, znajomość programów CAD (mile widziana Solid Edge wersja ST5),
&#8226; praktyka z zakresu wykonywania obliczeń wytrzymałościowych statycznych i dynamicznych lekkich konstrukcji metalowych wg ISO 3200,
&#8226; praktyka w zakresie projektowania spawanych konstrukcji stalowych,
&#8226; doświadczenie w zakresie tworzenia dokumentacji produkcyjnej i listy materiałowej,
&#8226; znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym będzie mile widziana

Oferujemy:
Poszukujemy osoby, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w obszarze projektowania, wesprze firmę Arcom podczas wprowadzania nowej oferty produktowej na krajowy i zagraniczny rynek. Osoby, o otwartym umyśle, która stawia na pracę zespołową i nie boi się podejmować nowych wyzwań.

Dodatkowo oferujemy:
&#8226; pracę w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji, będącej jednym z czołowych producentów w Europie,
&#8226; aktywne uczestnictwo w realizacji nowych, wymagających projektów,
&#8226; możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
&#8226; pracę w systemie jednozmianowym w ramach umowy o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Grudzien, 2014  15:58

Identyfikator: 531362

Wyświetleń: 3544