Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kierownik Ds. Produkcji

Kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego polskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK DS. PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kraków **** Ochojno

Opis stanowiska:

&#61607; Nadzór nad procesem produkcji
&#61607; Nadzór nad podleg³ym zespo³em pracowniczym
&#61607; Koordynacja zaopatrzeniem.

Wymagania:

&#61607; Wykszta³cenie ¶rednie
&#61607; Minimum dwuletnie do¶wiadczenie w bran¿y reklamowo-produkcyjnej na stanowisku kierowniczym
&#61607; Mile widziana znajomo¶æ jêzyka angielskiego lub jêzyka niemieckiego
&#61607; Umiejêtno¶æ obs³ugi programów komputerowych : MS Excel, Corel
&#61607; Mile widziana znajomo¶æ : AutoCad
&#61607; Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

&#61607; Umowê o pracê
&#61607; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#61607; Premie uzale¿nione od wyników pracy
&#61607; Pracê w stabilnie rozwijaj±cej siê firmie
&#61607; Mo¿liwo¶æ aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego
&#61607; Ubezpieczenia grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem
&#8222;Kierownik ds. produkcji&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji o¶wiadczenia: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty po¶rednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), po¶rednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), po¶rednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Og³oszenie dodane: Sroda, 03 Listopad, 2010  14:18

Identyfikator: 242514

Wy¶wietleñ: 2560

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KIEROWNIK SPRZEDA¯Y
  2. kierownik zespo³u
  3. Kierownik Sklepu
  4. Kierownik Dzia³u Produkty ¦wie¿e
  5. Kierownik Budowy