Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista d/s sprzedaży.

Kraków

Critical System Solutions Sp. z o.o. , jest spółką odpowiedzialną za tworzenie działów sprzedaży naszych partnerów.
Jako firma zajmuje się w imieniu naszych klientów aktywnym pozyskiwaniem nowych zamówień i realizacją założonych targetów.
Obecnie dla jednej z marek w sektorze Marketingu, poszukujemy osób zajmujących się aktywnym pozyskiwaniem zleceń.

Opis Stanowiska:
&#9642; sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym,
&#9642; opieka nad powierzoną bazą klientów,
&#9642; reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
&#9642; realizacja założonych planów sprzedaży,
&#9642; efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych,
&#9642; przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność,
&#9642; nastawienie na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu.

Wymagania:
&#9642; mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta
ubezpieczeniowego, finansowego, itp.,
&#9642; łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
&#9642; samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
&#9642; zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
&#9642; wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
&#9642; ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego
&#9642; ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
&#9642; atrakcyjny system wynagrodzeń,
&#9642; możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
&#9642; pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo-handlowych oraz aktywny coaching,
&#9642; możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski,
&#9642; tel. służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@css.biz.pl/ w tytule KR1/09/2017

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Wrzesien, 2017  15:26

Identyfikator: 621170

Wyświetleń: 2401