Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

FRYZJER STYLISTA (DAMSKI I MÊSKI)

Aberdeen, Szkocja

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: UK/Szkocja

Opis stanowiska

- Profesjonalna obs³uga klienta
- ¦cinanie w³osów (no¿yczki, maszynki, brzytwy)
- Przeprowadzanie zabiegów (od¿ywianie, trwa³a, prostowanie, farbowanie, etc.)
- Golenie i pielêgnacja zarostu
- Obs³uga recepcji (rezerwacje, obs³uga kasy, etc.)

Wymagania wobec kandydata

- Wykszta³cenie kierunkowe
- Minimum 3 lata do¶wiadczenia na podobnym stanowisku
- Komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego
- Certyfikaty ze szkoleñ i referencje mile widziane

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (12k rocznie plus bonus)
- Dobre warunki pracy
- Okres próbny, potem praca sta³a

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres cv@eratgrupa.pl/ z tematem &#8222;Fryzjer UK&#8221; lub rejestracjê w serwisie damyprace.pl/.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania siê z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Sroda, 02 Czerwiec, 2010  14:53

Identyfikator: 185823

Wy¶wietleñ: 4806

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Fryzjer domowy £ód¼
  2. fryzjerka szuka pracy
  3. Fryzjerka!!!!!
  4. FRYZJER U KLIENTA W DOMU - TANIO !!!!!
  5. Fryzjerkê z optymizmem i poczuciem humoru