Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

KrakÓw

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PHINANCE SA

Nasza firma jest jedną z największych i najstarszych firm działających w branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Posiadamy biura w dwudziestu miastach w kraju oraz za granicą . Celem firmy jest tworzenie i rozwijanie struktur sprzedażowych przy jednoczesnej budowie długofalowych relacji z Klientami w oparciu o zaawansowane systemy informatyczne.

OPIS STANOWISKA
Zakres obowiązków:
- Obsługa umów finansowych
- Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych
- Kontakt serwisowy z klientem
- Obsługa baz klientów

WYMAGANIA
Oczekujemy:
- Samodzielności i konsekwencji w działaniu,
- Zdolności interpersonalnych,
- Wykształcenia minimum średniego,
- Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,
- Mile widziane prawo jazdy kat.b
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
- Liczne kursy szkoleniowe w Krakowie oraz innych miejscowościach (nieodpłatne)
- Niezbędne egzaminy i licencje Komisji Nadzoru Finansowego
- Elastyczny czas pracy
- Pracę w sprawnej organizacji o wyjątkowej atmosferze
- Pomoc doświadczonych specjalistów
- Szybkie i jasno określone możliwości awansu
- Brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej
Jeśli posiadasz doświadczenie w branży i znasz rynek, jesteśmy firmą która da Ci możliwość prawdziwego rozwoju. Jeśli jesteś osobą która chce rozpocząć swoją karierę na rynku finansowym, chętnie Ci w tym pomożemy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Sierpien, 2015  12:45

Identyfikator: 558102

Wyświetleń: 3576