Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer - dysponent - praca dorywcza

Oświęcim

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Lokalizacja: Oświęcim
Numer referencyjny: OS/KAS/2014/11/68
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Spółka Finance Care, należąca do Grupy Work Service, świadczy dedykowane usługi outsourcingowe dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1767

Zadania na stanowisku:
-dokonywanie płatności
-sprzedaż produktów bankowych

Od Kandydatów oczekujemy:
-bardzo dobrej obsługi komputera
-doświadczenia w obsłudze klienta
-dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

-mile widziani studenci zaoczni oraz emeryci

Oferujemy:
-umowę zlecenie
-pracę dorywczą (nie pełny wymiar godzin)
-bezpłatne szkolenie
Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na poniższy mail'owy:
katarzyna.wach@workservice.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Luty, 2015  14:53

Identyfikator: 538105

Wyświetleń: 2290