Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Sprzedawca

Nowy Sącz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska
Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, lubisz spotykać się z ludźmi, a do tego chciałbyś otrzymywać wysokie wynagrodzenie za efekt swojej pracy - jesteś osobą, której szukam.
Zapraszam do kontaktu osoby, które cenią niezależność finansową a jednocześnie pracują z pasją.
Wymagania
&#8226; wykształcenie minimum średnie
&#8226; łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
&#8226; samodyscyplina
Oferujemy
&#8226; całkowite przygotowanie do zawodu
&#8226; elastyczny czas pracy
&#8226; szkolenia rozwijające umiejętności

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Pazdziernik, 2015  21:00

Identyfikator: 564590

Wyświetleń: 2602