Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta Indywidualnego

Oświęcim, Wadowice, Andrychow

Odpowiedz: jakub.cholewik@dsa.pl

Firma DSA Financial Group S.A. zatrudni w nowym oddziale, pracowników na stanowiska Doradca ds. obsługi klienta (6 osób)

Obowiązki:
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
- Obsługę klientów w zakresie sprzedaży produktów finansowych
- Obsługę posprzedażową
- Realizacja planów sprzedażowych
- Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami

Wymagania:
- Niekaralność
-Wykształcenie min. średnie
- Łatwe nawiązywanie kontaktów oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
- zdobycie licencji Ministerstwa Finansów
- bardzo dobre warunki finansowe (początek 2100zł)
- współpracę z międzynarodową firmą finansową
- prace stałą lub dodatkową (np. studenci)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:
Jakub Cholewik
tel: 794994984
email: jakub.cholewik@dsa.pl/
www: dsa.biz.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Pazdziernik, 2010  10:57

Identyfikator: 231962

Wyświetleń: 2065