Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca biznesowy ds.sprzedaży energii

Kraków

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem ENERGA Obrót S.A. jednego z największych sprzedawców energii elektrycznej zajmującej się wytwarzaniem, obrotem i dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej w Polsce. Zapraszamy do współpracy osoby, które cenią najwyższą jakość w procesie obsługi klienta i równie wysokie standardy wzajemnej współpracy partnerskiej. Szukamy osób wyróżniających się inicjatywą oraz doświadczeniami i sukcesami w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Naszym sukcesem jest zespół profesjonalnych pracowników oraz zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o doświadczenie, uczciwość, rzetelność i przede wszystkim koncentrację na
potrzebach klientów biznesowych.

Doradca biznesowy ds. sprzedaży energii

W związku z ciągłym rozwojem sieci sprzedaży chcemy nawiązać współpracę z:
- osobami posiadającymi doświadczenie w sprzedaży B2B lub D2D,
- zespołami sprzedażowymi posiadającymi doświadczenie w sprzedaży B2B,
- zespołami sprzedażowymi posiadającymi doświadczenie w sprzedaży D2D

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie dotychczasowych Klientów na podległym terenie,
- sprzedaż poprzez bezpośredni kontakt oraz rozwijanie partnerskich relacji z klientami,
- budowanie własnego portfela klientów,
- praca według obowiązujących standardów,
- realizacji wyznaczanych celów,
- raportowania efektów pracy,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży D2D i B2B

Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do założenia własnej działalność gospodarczej,
- pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie w bardzo perspektywicznej branży,
- umiejących współpracować w zespole oraz posiadających umiejętności samodzielnej
organizacji swojej pracy,
- wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
- gotowości do pracy w terenie,
- dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Internet),
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- pakiet niezbędnych szkoleń oraz wsparcie z wiedzy dotyczącej branży energetycznej,
- sprzedaż produktu, którego nie trzeba reklamować - każdy go potrzebuje, a my pomagamy optymalizować koszty,
- możliwość współpracy z jednym z największych sprzedawców energii elektrycznej w
Polsce,
- atrakcyjny system prowizyjny,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- materiały niezbędne do współpracy z klientem,
- wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach),
- bezpłatne szkolenia sprzedażowo-produktowe oraz szkolenia z technik sprzedaży,
- wsparcie operacyjno-sprzedażowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem na
adres:biuro@energia.jamatel.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 03 Kwiecien, 2014  09:44

Identyfikator: 502330

Wyświetleń: 1325