Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier - Krzeszowice

Krzeszowice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma z branży logistycznej zatrudni Magazyniera.
Miejsce pracy: Krzeszowice
Zakres obowiązków:
&#8226; przyjmowanie i weryfikacja dostaw
&#8226; kompletacja towaru w magazynie
&#8226; dbałość o czystość i porządek w magazynie
&#8226; prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat).
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Kontakt: praca@iglotex.com.pl/
Aplikacje można przesyłać także za pośrednictwem linku rekrutacyjnego: goo.gl/XPwxK4

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Lipiec, 2016  10:46

Identyfikator: 587456

Wyświetleń: 1722