Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Produkcji

Skawina

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Operator // Praca na Hali Produkcyjnej w Skawinie
Opis stanowiska pracy:
- Układanie/składanie elementów na taśmie/maszynie produkcyjnej, zgodnie ze standardami produkcji,
- Obsługa maszyn i automatów,
Wymagania:
- Dyspozycyjność - praca w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym,
- Zaangażowanie do pracy,
- Zdolności manualne,
Nasza Oferta:
- Współpraca oparta na umowie o pracę,
- Rynkowa stawka godzinowa + premie i dodatki za wykonywaną pracę,
- Bezpłatny dojazd do pracy busem pracowniczym,
- Szkolenia stanowiskowe przygotowujące do pracy na stanowisku,

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 723 193 129 lub wysłanie swojego CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 07 Kwiecien, 2019  19:25

Identyfikator: 655056

Wyświetleń: 2266