Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji

Kraków/Zabierzów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 r, jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (wpis pod numerem 636)
Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji/Pakowacz
Miejsce pracy: Zabierzów (k. Krakowa)
Nr ref.: PP/KR/11

Opis stanowiska pracy:
- praca ręczna (manualna)przy pakowaniu gotowych produktów do pudełek
- praca w systemie III-zmianowym

Oczekiwania wobec Kandydata:
- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym
- punktualność
-rzetelność
-niekaralność

Oferujemy:
- pracę w systemie III zmianowym
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
- miłą i przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: i.okrojek@leasingteam.pl/ lub katowice@leasingteam.pl/ w tytule wiadomości koniecznie umieszczając nr ref.: PP/KR/11.
Kontakt telefoniczny: 32/775-95-30

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Marzec, 2011  13:47

Identyfikator: 285510

Wyświetleń: 1637