Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zabiegowa/Zabiegowy

Krynica-Zdrój

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zabiegowa/ Zabiegowy
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe &#8222;Leśnik-Drzewiarz&#8221; Sp. z o.o. to ośrodek z ponad 50-letnią tradycją znajdujący się w centrum Krynicy-Zdroju.
Prowadzimy uzdrowisko z turnusami sanatoryjnymi i rehabilitacyjnymi, do naszego Sanatorium przyjeżdżają klienci komercyjni jak również pacjenci kierowani z NFZ i ZUS.
Na miejscu dysponujemy pełną bazą zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, fizykoterapii i kinezyterapii.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, magister)
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność
Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem
Odpowiedzialność i sumienność

Zadania:
Wykonywanie zabiegów głównie z zakresu balneoterapii i hydroterapii
Obsługa urządzeń medycznych
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Premie okazjonalne
Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
Dogodne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę)
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Możliwość dofinansowania kursów i szkoleń specjalistycznych oraz studiów uzupełniających
Lokalizację w pięknym turystycznym mieście

Dołącz do grona pracowników Sanatorium. Zobacz inne oferty pracy: https://https://www.lesnik-drzewiarz.pl/kariera.html »

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Styczen, 2019  13:25

Identyfikator: 649971

Wyświetleń: 1461