Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik magazyniera

Niepołomice

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr ref.: MAG/N/14
Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:
- praca w systemie weekendowym obejmująca przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu oraz dostarczanie materiału na obszar produkcji,

- przygotowywanie materiału do wysyłki i obsługę czytników kodów kreskowych.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe,

- wykształcenie min. zawodowe,

- samodzielność,

- dokładność,

- ważne badania psychotechniczne,

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- płacę zasadniczą + pakiet premii,

- możliwość ubezpieczenia grupowego,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: praca.bielsko@gigroup.com wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 20 Styczen, 2015  13:04

Identyfikator: 536024

Wyświetleń: 3887