Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator walca / Operator koparki, Kraków

Kraków

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Polski, poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

OPERATOR KOPARKI / OPERATOR WALCA

Miejsce pracy: Polska, Kraków - Trzebinia

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należeć będzie obsługa koparki lub walca na terenie budowy przy modernizacji torów kolejowych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy obsłudze koparki / walca

- aktualne uprawnienia na obsługę walca / koparki

- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie

- wynagrodzenie: 22 PLN netto/godz.

- praca od zaraz

- czas pracy: około 220 godzin miesięcznie

- stały zdalny kontakt koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres :

rekrutacja@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Operator walca lub Operator koparki, Kraków

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Maj, 2018  09:35

Identyfikator: 634315

Wyświetleń: 3996