Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy do firmy remontowo-budowla

Firma remontowo-budowlana z Krakowa pilnie poszukuje przedstawiciela handlowego działu remontów, okien i drzwi.

Obowiązki:
- sprzedaż produktów i usług z oferty firmy;
- negocjacje, spotkania z klientami;
- obsługa klienta w zakresie wykonywania właściwych pomiarów i tworzenie ofert handlowych ;
- przygotowywanie i podpisywanie umów z klientami;
- raportowanie efektów pracy do przełożonych;
- pozyskiwanie nowych Klientów.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku ;
- kreatywność i komunikatywność;
- pełne zaangażowanie;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego;
- wynagrodzenie prowizyjne + stała pensja;
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).

Kontakt +CV poprzez formularz.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Pazdziernik, 2015  10:36

Identyfikator: 563333

Wyświetleń: 3502