Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Techniczny z językiem niemieckim

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Wiodąca w swojej branży firma należąca do grupy biznesowej, której marka i produkty rozpoznawane są na rynkach europejskich, w związku z ciągłym rozwojem swojej działalności, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
&#8226; profesjonalna obsługa Klientów - partnerów handlowych z rynków niemieckojęzycznych, między innymi poprzez merytoryczną weryfikację
i uzgadnianie nadesłanych zamówień, kontrolę zgodności zamówień w systemie informatycznym, stały kontakt w kwestiach możliwości technologicznych produktu oraz rozpatrywania zgłoszeń serwisowych
&#8226; kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb Klienta oraz opracowanie zapytań ofertowych, także w konsultacji z uczestnikami procesu realizacji
&#8226; rozpisywanie zamówień w systemie informatycznym oraz przekazywanie do planowania produkcji
&#8226; stała weryfikacja poprawności danych w systemie informatycznym, w tym zgodności z ofertą oraz cennikiem

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
&#8226; bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
&#8226; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
&#8226; zamiłowanie do rozwiązywania problemów technicznych
&#8226; motywacja do rozwoju oraz stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności
&#8226; doświadczenie w pracy z klientem niemieckim
&#8226; umiejętność analitycznego myślenia
&#8226; dokładność, skrupulatność i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:
&#8226; stabilna pracę w nieustannie rozwijającej się na rynku międzynarodowym firmie
&#8226; intensywne szkolenia podnoszące wiedzę merytoryczną i umiejętności zawodowe
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione w części od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: aleksandra.tecza@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Jesteśmy agencją zatrudnienia o numerze referencyjnym 5248.
Prosimy także o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Luty, 2015  12:35

Identyfikator: 538589

Wyświetleń: 3022