Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

M³odszy/-a Specjalista/-ka Sprzeda¿y w Terenie

Brzesko

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower to ¶wiatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia³ów. Wspó³pracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym ma³ymi i ¶rednimi przedsiêbiorstwami ze wszystkich sektorów, a tak¿e najwiêkszymi ¶wiatowymi korporacjami. Nasze us³ugi obejmuj± pracê tymczasow±, rekrutacjê pracowników sta³ych, zatrudnienie zewnêtrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla naszego Klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., który jest liderem w bran¿y wyrobów tytoniowych (Marlboro, L&M, Chesterfield) oraz Top 5 pracodawc± wg Instytutu Top Employer poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

Realizacja celów sprzeda¿owych w Twoim regionie
Odpowiedzialno¶æ za dostêpno¶æ produktów u wspó³pracuj±cych z Tob± Klientów
Budowanie relacji z Twoimi Klientami i wspó³odpowiedzialno¶æ za wizerunek firmy

Wymagania:

Komunikatywno¶æ, samodzielno¶æ, umiejêtno¶æ planowania i analitycznego my¶lenia
Komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego
Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
Preferowane wy¿sze wykszta³cenie

Oferujemy:

Perspektywy rozwoju w ró¿nych dzia³ach firmy i szeroki pakiet szkoleñ
Bardzo dobr± atmosferê pracy i bycie czê¶ci± dynamicznego zespo³u
Umowê o pracê na pe³ny etat oraz sta³e, atrakcyjne wynagrodzenie
Opiekê medyczn±, kartê Multisport
Narzêdzia pracy: samochód s³u¿bowy, telefon komórkowy, iPad

manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?hrlink_ad_id=3280

Og³oszenie dodane: Wtorek, 31 Maj, 2016  11:07

Identyfikator: 583848

Wy¶wietleñ: 2338

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶