Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Poszukiwany Specjalista ds. Sprzeda¿y Us³ug HR

Kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma Jobs Plus, ¶wiadcz±ca kompleksowe us³ugi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i sta³ej, w zwi±zku z dynamicznym rozwojem poszukuje do biura w Krakowie Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzeda¿y Us³ug HR

Opis stanowiska:
- Opieka nad powierzonymi klientami firmy
- Nawi±zywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w kanale B2B
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Analizowanie rynku
- Identyfikacja klientów i mo¿liwego zakresu wspó³pracy
- Wspó³praca z pozosta³ymi dzia³ami agencji
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- Wykszta³cenie wy¿sze
- Mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y us³ug B2B
- Komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego
- Zdolno¶ci organizacyjne, interpersonalne, negocjacyjne
- Komunikatywno¶æ
- Znajomo¶æ obs³ugi komputera oraz pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Du¿± samodzielno¶æ w dzia³aniu
- Pracê w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie
- Umowê o pracê na pe³en etat
- Atrakcyjny system wynagradzania
- Rozwój zawodowy i osobisty poprzez szkolenia bran¿owe

Osoby zainteresowane powy¿sz± ofert± i spe³niaj±ce powy¿sze wymagania, prosimy o przesy³anie CV oraz listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w temacie wiadomo&#339;ci "JAE/KR/032012", na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl/

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Og³oszenie dodane: Czwartek, 01 Marzec, 2012  14:45

Identyfikator: 381216

Wy¶wietleñ: 1789

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Usugi Remontowo-Budowlane
  3. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  4. Poszukiwany lektor angielskiego
  5. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy