Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Wieliczka

W związku z trwającą rozbudową sieci sprzedaży Orange w nowej strukturze mikrorynkowej

Partner Orange, lider sprzedaży aktywnej - Ramsat S.A. poszukuje ambitnych, chętnych do zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności, kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PH/TO/KB
Miejsce pracy: Wieliczka

zakres obowiązków
&#8226; prowadzenie wywiadów w zakresie dostępu do usług telekomunikacyjnych
&#8226; inwentaryzacja wykorzystywanych w regionie rozwiązań technologicznych
&#8226; aktywne pozyskiwanie Klientów
&#8226; realizacja sprzedaży w oparciu o szerokie portfolio usług Orange
&#8226; doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych
&#8226; kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Orange
&#8226; praca niestacjonarna, bezpośredni kontakt z klientem

oczekujemy
&#8226; przedsiębiorczości, otwartości na wyzwania
&#8226; skuteczności i zaangażowania w realizację celów
&#8226; zapału do pracy i pozytywnego nastawienia
&#8226; chęci poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii telekomunikacyjnych
&#8226; mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz w budowaniu relacji z Klientami

oferujemy
&#8226; samodzielność w działaniach, elastyczność czasu pracy
&#8226; wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy, na rozwój działalności
&#8226; atrakcyjny, przejrzysty system prowizyjny, bez górnego limitu wynagrodzenia
&#8226; pomoc merytoryczną koordynatora regionu oraz trenera handlowego
&#8226; umowę o współpracę z stabilną na rynku firmą &#8211; własna działalność lub umowa cywilnoprawna
&#8226; szkolenia oraz rozwój zawodowy w strukturach sieci sprzedaży Orange

zdobądź nowe dołącz do nas

W odpowiedzi na ogłoszenie ( zakładka kontakt) prosimy o dołączenie cv z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Maj, 2015  15:53

Identyfikator: 547991

Wyświetleń: 2084