Małopolskie

Zatrudnię Panią do sprzątania w obiekcie hotelowym w Szczawnicy:

Szczawnica

Zakres obowiązków:
- Porządkowanie i przygotowanie pokoi hotelowych dla gości
- Dbanie o czystość wyznaczonej przestrzeni hotelowej
- Kontakt z gośćmi hotelowymi i wspólne dbanie o ich komfortowy pobyt w hotelu

Wymagania:
- Samodzielność i dyscyplina
- Dyspozycyjność
- Dokładność, sumienność i zaangażowanie w pracę
- Przyjazną i odpowiedzialną postawę
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Pracę w profesjonalnym młodym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Listopad, 2017  11:23

Identyfikator: 624437

Wyświetleń: 2656