Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Altenbetreuung24

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla starszej Pani Dorothea, mieszkającej w Leverkusen. Pani ma 76 lat i jest w całkiej dobrej kondycji psychicznej. W domu potrzebuje wsparcia podczas wstawania, na zewnątrz korzysta jednak z balkonika. Choruje na demencję i ma guza, korzysta z pielucho &#8211; majtek. Przychodzi do niej opiekun środowiskowy.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie, pranie oraz zakupy.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w przy higienie ciała (kąpiele oraz zmiana pielucho - majtek) oraz pomoc w ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej i polskiej firmie, ubezpieczenie, wysokie zarobki, zorganizowany przejazd do i z Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 5675

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2016  11:55

Identyfikator: 601070

Wyświetleń: 1851