Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz/ Kucharka - Niemcy, Mittenwald

Niemcy, Mittenwald

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela hotelu mieszczącego się w Mittenwald, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy, Mittenwald

Obowiązki:

- przygotowywanie dań zimnej płyty i śniadań dla gości hotelu

- przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności standardów HACCP

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- wykształcenie gastronomiczne

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

- wynagrodzenie: od 8 do 9 euro/godz. netto

- praca od zaraz do końca października 2017, z możliwością kontynuacji kontraktu ponownie od grudnia 2017

- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku niemieckim i ze zdjęciem).

Prosimy o załączenie klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Sierpien, 2017  12:21

Identyfikator: 619323

Wyświetleń: 878