Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka z dobrą znajomością języka dla Pani Kathariny

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Düren

Seniorka ma 92 lata (III stopień opieki) i z racji swojego wieku a także przebytego udaru ma problemy z mobilnością. Korzysta z wózka inwalidzkiego. Odżywia się przy pomocy sondy.

Obowiązki:

Pomoc przy higienie ciała, głównie kąpielach, pomoc w ubieraniu a także wstawanie do Pani w nocy oraz zmiana pielucho-majtek.

Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, pranie i prasowanie a także chodzenie na zakupy.

Wymagania:

Kobieta z doświadczeniem,
Brak nałogów,
Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy,
Język na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości nawet do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7089

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Styczen, 2017  12:43

Identyfikator: 602811

Wyświetleń: 1405