Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pan Wolfgang potrzebuje opiekunki

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego Pana Wolfganga, który mieszka w okolicach Ludwigsburg.

Pan choruje na Parkinsona, demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by wstać.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będą czynności opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w kąpielach, przy jedzeniu. Oprócz tego zmiana pielucho-majtek oraz przenoszenie z wózka na łóżko.

Dodatkowo prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, sprzątanie domu

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7084

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Grudzien, 2016  12:26

Identyfikator: 600031

Wyświetleń: 1375