Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pani Franciszka szuka opieki

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce delegacji: Bonn

Podopieczna ma 98 lat i z racji wieku nie jest sprawna fizycznie, ale porusza się jedynie z małą pomocą.

Ma nadciśnienie tętnicze i tak poza tym jest w dobrej kondycji.

Obowiązki:

To głównie prowadzenie domu: przygotowywanie i podawanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Wymagania:

Wymagana jest dostateczna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1050 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 4478

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Styczen, 2017  14:24

Identyfikator: 602628

Wyświetleń: 1105