Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla opiekunki w Erkrath, Niemcy

Nasz podopieczny Pan Roland ma 83 lata, 170 cm wzrostu i waży 75 kg. Jest samodzielny, jest w dobrej kondycji fizycznej, ma demencje i jest lekko zdezorientowany. Choruje na niewydolność serca i ma problemy ze słuchem

Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będzie opieka nad  chorą w nocy, pomoc przy kąpielach, pomoc podczas posiłków, ubieranie i rozbieranie. Dodatkowo zajmowanie się gospodarstwem domowym i prowadzenie samochodu.
Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
- dobrej znajomości języka
- miłego usposobienia i cierpliwości
- zaangażowania w pracę, doświadczenia
- czynnego prawa jazdy
Oferujemy:
Naszym pracownikom zapewniamy:
- pokrycie kosztów przejazdu;
- ubezpieczenie
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- odprowadzane składki emerytalno &#8211; rentowe
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści:  5533

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Styczen, 2017  12:06

Identyfikator: 601738

Wyświetleń: 1353