Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w opiece.

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca w Böblingen (okolice Stuttgartu)

Pan Theodor (waga: 55kg, wzrost: 167cm) porusza się za pomocą chodzika lub za pomocą wózka. Dodatkowo ma problem z nadciśnieniem tętniczym oraz niedosłyszy.

Obowiązki:

Czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńczo wychowawcze.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego

Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Obowiązkowe jest posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

- miesięczne wynagrodzenie 1100 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 5182

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2016  12:02

Identyfikator: 601071

Wyświetleń: 1878