Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca za granicą dla opiekunek

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Nasz podopieczny potrzebuje pomocy przy wstawaniu i poruszaniu się, korzysta z chodzika. Jego stan psychiczny jest dobry.

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem będzie pomoc w domu czyli gotowanie, prasowanie, sprzątanie oraz zakupy. Dodatkowo pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, czynnościach higienicznych, jedzeniu oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, chęci, zaangażowania oraz cierpliwości oraz doświadczenia.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 5345

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2016  12:26

Identyfikator: 601077

Wyświetleń: 1445