Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Java &#8211; KRAKÓW

KrakÓw

Szukasz pracy w IT ? Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie!

Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w Javie? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania &#8211; napisz do nas!

Programista Java

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

Projektowanie i programowanie obiektowe
Implementację warstwy interfejsu i logiki aplikacji biznesowych
Wymagania:

1-2 lata doświadczenia przy realizacji projektów w Java
Znajomości wzorców projektowych (GOF, JEE),
Znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery
Praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:

Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych
CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: magda.slaska@interpermit.com
Jeżeli masz pytania &#8211; napisz do nas!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Maj, 2014  13:47

Identyfikator: 505726

Wyświetleń: 2832