Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista .NET

Kraków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

ManBase - innowacyjna firma wspieraj±ca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania nale¿no¶ci, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kod aplikacji: HYI/002/BC/P
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
realizacja projektu polegaj±cego na stworzeniu nowego, du¿ego systemu
tworzenie kodu aplikacji
udzia³ w spotkaniach i rozmowach s³u¿±cych zbadaniu potrzeb przysz³ych u¿ytkowników systemu

Wymagania:
wykszta³cenie min. ¶rednie
min. 2 lata do¶wiadczenia w projektowaniu z³o¿onych aplikacji webowych
komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego
bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka C# (.NET 3.5 lub wy¿szy)
bardzo dobra znajomo¶æ MVC3 z wykorzystaniem Razor
bardzo dobra znajomo¶æ jQuery
znajomo¶æ WebService (WCF/ASP)
znajomo¶æ jêzyka SQL
znajomo¶æ REST
komunikatywno¶æ
samodzielno¶æ

Oferta
praca w renomowanej, miêdzynarodowej firmie
mi³a atmosfera pracy w m³odym zespole
niezbêdne narzêdzia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
czas projektu &#8211; 12 miesiêcy (styczeñ-grudzieñ 2013)

Osoby zainteresowane podjêciem wspó³pracy, prosimy o przes³anie aplikacji na adres: bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 25 listopada 2012 r. Z kandydatami bêdziemy kontaktowaæ siê drog± mailow± do dnia 26 listopada 2012. W tytule wiadomo¶ci nale¿y podaæ kod aplikacji: HYI/002/BC/P.

Og³oszenie dodane: Piatek, 16 Listopad, 2012  13:11

Identyfikator: 425880

Wy¶wietleñ: 4360

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Programista Microsoft Visual Basic
  2. NETIA S.A. Internet i telefon dla Firm i Domu, Doradca Klienta
  3. Programista PHP do wynajêcia
  4. Netico - Szybki internet w Mys³owicach
  5. netlopum@gmail.com