Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Istniejemy i działamy w trosce o dobro Klienta i dla nas najważniejsze jest jego zdrowie. Dbamy o to, aby obsługa w naszych aptekach w budziła zadowolenie, a przede wszystkim zaufanie wśród naszych Klientów, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny personel.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Magister Farmacji
(nr ref. MF/DT/05)
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska/Tarnów
Jeśli jesteś osobą:
 Potrafiącą budować pozytywne relacje z klientami oraz członkami zespołu
 Rzetelną, dokładną, odpowiedzialną i sumienną
 Odznaczającą się wysoką motywacją do realizacji celów sprzedażowych
To zapraszamy do składania aplikacji!
Główne zadania:
 Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi Pacjenta
 Realizacja recept i wykonywanie leków recepturowych
 Wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece
 Współpraca z działami deficytów hurtowni

Dodatkowe wymagania:
 Tytuł magistra farmacji
 Sprawna obsługa komputera ( w tym program Infofarm)
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
 Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
 Wynagrodzenie: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników
 Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem + LM) z numerem referencyjnym ogłoszenia w tytule, na adres: praca@aptekagalen.pl/. Na oferty czekamy do 26.06.2015 , jednocześnie informujemy że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Maj, 2015  13:50

Identyfikator: 549236

Wyświetleń: 3504