Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Osoby do rozwo¿enia pizzy- w³asnym samochodem lub skuterem firmowym

Katowice, Staromiejska 12

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Pizza Dominium w Katowicach zatrudni osoby do rozwo¿enia pizzy w³asnym samochodem lub skuterem firmowym

Wymagania:
* w³asny samochód (lub na skuter firmowy)
* ksi±¿eczka sanitarno epidemiologiczna
* chêæ do pracy

Co oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie z systemem bonusów i premii
* realna mo¿liwo¶æ awansu
* stawkê godzinn± + premiê za ka¿dy wyjazd do klienta
* comiesiêczny konkurs na najlepszego pracownika z nagrod± pieniê¿n±

Zadania:
* dostarczanie produktów do klientów
* wykonywanie wszelkich prac zwi±zanych z przygotowaniem zamówieñ

Zg³oszenia proszê s³aæ na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl/
w temacie: dostawca samochodowy Katowice
lub dostawca skuterowy Katowice

Og³oszenie dodane: Czwartek, 25 Marzec, 2010  14:53

Identyfikator: 163590

Wy¶wietleñ: 146812

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Osoby niepe³nosprawne intelektualnie mog± pracowaæ!
  2. Osoby do roznoszenia ulotek poszukiwane!!
  3. Osoby do sprz±tania
  4. OSOBY DO ROZNOSZENIA ULOTEK
  5. Osoby do pracy przy konstrukcji stalowych-zatrudnie