Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta - Kraków

Kraków, ul.Gazowa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Miejsce pracy:

Miejscowość: Kraków, ul. Gazowa

Wymagania:

-umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej z Klientem,
-umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
-samodzielność w działaniu

Obowiązki:

-obsługa klienta, zawieranie, rozwiązywanie umów, aktualizacja danych klientów
-wparcie klienta w procesie przyłączania do sieci gazowej
-informowanie klientów o rozliczenia i fakturowaniu
-przyjmowanie, rozpatrywanie zgłoszeń, skarg i reklamacji

Co oferujemy?

-pracę w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
-stałe godziny pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: krakow@jobman.pl/ z dopiskiem w tytule Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Kontakt
JOBMAN.pl/ Kraków
ul. ul. Wileńska 4

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Marzec, 2014  15:10

Identyfikator: 501732

Wyświetleń: 2600