Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

Kraków

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229.
Obecnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (klient niemieckojęzyczny)

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów (z terenu Niemiec) drogą telefoniczną,
- przedstawianie oferty firmy,
- prowadzenie i aktualizowanie bazy klientów,
- udział w wybranych projektach rekrutacyjnych,
- dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakoś świadczonych usług.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!),
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wysokie zdolności interpersonalne (nawiązywania i podtrzymywania kontaktu),
- wytrwałość, skrupulatność i zaangażowanie,
- chęć do pracy,
- dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel).

Oferujemy:
- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca stacjonarna w siedzibie firmy/ Kraków,
- samodzielne stanowisko pracy,
- wszelkie narzędzia potrzebne do pracy,
- praca pon-pt w godz. 8-16.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@forwork.eu
W tytule maila proszę wpisać: Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim
Lub kontakt telefoniczny pod nr: 12 633 44 98

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Listopad, 2014  11:21

Identyfikator: 528768

Wyświetleń: 3084