Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Rzeźnik, wykrawacz, masaż

Trzyciąż

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko :

RZEŹNIK, WYKRAWACZ, MASAŻ

Miejsce pracy : Trzyciąż

Opis stanowiska :

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- Ubój zwierząt ( tuczniki, buhaje, cielęta )
- Przecinanie półtusz wieprzowych i wołowych toporem i piłą ubojową
- Kompletny rozbiór półtusz wieprzowych i wołowych na elementy porozbiorowe

Wymagania :

- Umiejętności rzeźnicze
- Mile widziana umiejętność masarska

Oferujemy :

- dobre warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zamieszkania na terenie zakładu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;rzeźnik, wykrawacz&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Lipiec, 2010  15:53

Identyfikator: 200256

Wyświetleń: 5406