Małopolskie Darmowe Ogłoszenia


Małopolskie

zmień miasto

Małopolskie / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Bioenergoterapia-tarot-diagnostyka ciała i duszy-kazachska medycyna ludowa

(Kraków)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jestesmy rodzeństwem świadczącym usługi z zakresu diagnostyki ciała i duszy metodami bliskowschodnimi. Czy męczy Cię wewnętrzny niepokój? Nie wiesz, co moze byc przyczyną pogorszonego ostatnio samopoczucia? Wiele chorób duszy, psychiki, aury daje objawy w naszym ciele i na odwrót. Przyjdz i pozwól sobie odkryć, co jest przyczyną obniżenia Twojej wydajności.
Przyjmujemy w centrum Krakowa w prywatnym lokalu. W trakcie około 40 minutowego spotkania pomagamy Ci wyjaśnić przyczyny złego samopoczucia, wewnętrznego niepokoju, bólów o nieznanej etiologii (jesli wcześniejsze konsultacje z lekarzem nie pozwoliły wyjaśnić przyczyny dolegliwości bólowych) poprzez kompleksową diagnostykę stanu aury, otoczenia oraz ciała. Nasza działalność opiera sie na kultywowanej od pokoleń wiedzy wywodzącej się z krajów bliskowschodnich, z którymi jestesmy związani.
Przyjmujemy wizyty na spotkania od 16 stycznia do 1 lutego. Jest to czas kiedy jestesmy w Polsce-wciąż podróżujemy, aby zdobywać doświadczenie i wiedzę, ze względu na samorozwój i chęć pomocy ludziom. Nie prowadzimy sprzedaży. Szczegółowych informacji udzielamy droga mailową (zapraszamy do formularza kontaktowego).
Pamiętaj, ze negatywne emocje kumulują się i obciążają nie mniej niz metale ciężkie bądź groźne pasożyty. Nie zaniedbuj niepokojących objawów tylko dlatego, ze inni je bagatelizują. Przyjdz i odzyskaj energię.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl