Małopolskie Darmowe Ogłoszenia


Małopolskie

zmień miasto

Małopolskie / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kraków. Jak odzyskać pełnie zdrowia i szczęścia. Przekonaj się sam!

(Kraków, Biskupia 10/2)
Kraków. Jak odzyskać pełnie zdrowia i szczęścia. Przekonaj się sam!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Bruno Groening dostał się na łamy opinii publicznej jako człowiek dokonujący wielkich uzdrowień na drodze duchowej. Wskazał, iż istnieje uniwersalna siła życia, która dostępna jest dla każdej osoby w każdym miejscu na świecie. On nazywał tę kosmiczną energię Heilstromem. Człowieka porównał z baterią, która musi być ciągle na nowo ładowana. Poprzez regularne przyjmowanie Heilstromu można skutecznie doprowadzić swe życie do pełni zdrowia.

W trakcie wykładu zainteresowani usłyszą relacje z uzdrowień i pomocy oraz poznają jak przyjmować bożą siłę i wykorzystać ją w swym codziennym życiu.

Dzięki przyjmowaniu tej siły życia, można zostać uzdrowionym ze wszelkich uzależnień, chorób fizycznych i psychicznych, nawet tych uznanych przez akademicką medycynę za nieuleczalne. Wszystkie uzdrowienia są ze strony medycznej skrupulatnie sprawdzane i dokumentowane.

Ponadto przedstawiona zostanie również osoba Bruno Groeninga i jego nauka, Koło Przyjaciół Bruno Groeninga, które kontynuuje jego dzieło oraz Medyczna Grupa Naukowa działająca w jego ramach.

Nauka Bruno Groeninga jest ponad religiami. Ta siła nie zna podziału na katolików i ewangelików, nie robi różnicy pomiędzy chrześcijaninem, żydem, muzułmaninem czy buddystą. Liczy się tylko serce człowieka i jego dobra wola. Chodzi tutaj o człowieka a nie religię.

Niezwykły wykład informacyjny odbędzie się w Krakowie przy ul. Biskupiej 10/2

W celu ustalenia dogodnego terminu i godziny wykładu proszę o kontakt tel., bądź e-mail.

Wstęp wolny, zapraszamy każdego ! http://www.bruno-groening.org/polska »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl