Małopolskie Darmowe Ogłoszenia


Małopolskie

zmień miasto

Małopolskie / Zdrowie i uroda / Pozostałe Ogloszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kraków. Jak żyć w pełnym zdrowiu i szczęściu. Międzynarodowy wykład lekarski. Przekonaj się sam!

(Kraków, Hotel Europejski- Sala Balowa, ul.Lubicz 5)
Kraków. Jak żyć w pełnym zdrowiu i szczęściu. Międzynarodowy wykład lekarski. Przekonaj się sam!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zaproszenie na otwarty wykład informacyjny

"UZDROWIENIA NA DRODZE DUCHOWEJ - MEDYCZNIE UDOKUMENTOWANE"


KRAKÓW - 14 listopada 2015r. o godz. 13:30
Hotel Europejski - Sala Balowa, ul. Lubicz 5

Wykład ten jest z serii międzynarodowych wykładów medycznych, odbywających się w ponad 100 krajach.
Podczas wykładu lekarze z Austrii, Niemiec i Polski przedstawią uzdrowienia, których z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej nie można wyjaśnić. Uzdrowieni będą osobiście relacjonować w jaki sposób odzyskali zdrowie na drodze duchowej. Będzie można również usłyszeć relacje o doświadczeniach młodzieży m.in. z uwolnienia od nałogów, depresji, stanów lękowych i innych zaburzeń.

Przedstawione zostaną prawa duchowej wiedzy o uzdrowieniu. Na wykładzie zostanie wytłumaczone, jak przyjmować uzdrawiającą siłę.

Podstawą tego wykładu jest nauka Bruno Gröninga (1906-1959). Podczas jego obecności wydarzały się nadzwyczajne uzdrowienia; sparaliżowani mogli opuścić swoje wózki inwalidzkie, niewidomi odzyskiwali znowu wzrok. Mówił on o istnieniu wyższej siły, która jest podstawą wszelkiego życia i może uzdrawiać. Bruno Gröning nazywał tę uniwersalną siłę, która jest dostępna dla wszystkich ludzi &#8211; "Heilstrom" lub siłą Bożą. Jedna z jego fundamentalnych wypowiedzi brzmiała: "Nie ma chorób nieuleczalnych, Bóg jest największym lekarzem".

Koło Przyjaciół Bruno Gröninga, rozwija jego dzieło i jest obecne na wszystkich kontynentach. Tysiące ludzi poprzez regularne przyjmowanie Bożej siły zostało trwale uwolnionych z obciążeń duszy i ciała.

Lekarze z wielu krajów zaangażowani bezinteresownie w pracę Medycznej Grupy Naukowej (MWF) Koła Przyjaciół Bruno Gröninga, fachowo dokumentują relację o uzdrowieniach i opisują w jaki sposób ludzie stosujący tę naukę zostali uwolnieni od chorób.
Lekarze prowadzący wykład są członkami tej grupy fachowej. W tych wykładach przekazują bezpłatnie swoje doświadczenia z kraju i zagranicy kolegom po fachu i wszystkim zainteresowanym, by tą wiedzą pomóc cierpiącym ludziom na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego.
(Czas wykładu: około 120 minut)

WSTĘP WOLNY
na bazie dobrowolnych datków


Kontakt do przedstawicieli Koła Przyjaciół: Michał , tel.: 506156070,
e-mail: mehowek@me.com
http://www.bruno-groening.org/polska/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl