Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Murarz cieśla szalunkowy

Niemcy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie, dla naszego Klienta, niemieckiej firmy budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko:
Murarz- cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: MC/NIEM/08/11

Zakres obowiązków:
&#8226; praca przy budowie hali,
&#8226; przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych,
&#8226; wykonywanie szalunków i zbrojeń.

Oferujemy:
&#8226; konkurencyjne wynagrodzenie,
&#8226; pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
Wymagania:
&#8226; wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
&#8226; pracowitość,
&#8226; precyzja,
&#8226; dokładność,
&#8226; sumienność,
&#8226; odpowiedzialność.

Mile widziane:

&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje na adres: rekrutacja@interimax.com
z dopiskiem: MC/NIEM/08/11
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2011  13:18

Identyfikator: 335542

Wyświetleń: 4907