Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator projektu unijnego

Kraków

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wymagania
-Doświadczenie w koordynowaniu projektów współfinansowanych ze środków unijnych dotyczących edukacji/rynku pracy
-Znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy -Umiejętność tworzenia dokumentów projektowych: zestawienia finansowe, zapytania ofertowe, umowy, postępowania zgodnie z zasadą konkurencyjności
-Dobra organizacja pracy własnej, terminowość
-Wykształcenie wyższe
-Znajomość pakietów biurowych MS Office
-Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem
-Czynne prawo jazdy B
Obowiązki
-Koordynowanie przebiegu realizacji projektu głównie działalność związana z placówkami przedszkolnymi
-Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad jej prowadzeniem i archiwizacją
-Nadzór nad poprawnością finansowo-rozliczeniową projektu, kontrolowanie wydatkowanych środków finansowych, współpraca z działem rozliczeń i księgowości
-Reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych, kontakt z Klientem i Instytucjami wdrażającymi środki unijne
-Rekrutacja pracowników
-Adaptacja pomieszczeń
-Zakup wyposażenia
-Koordynowanie pracy podległego zespołu
-Odpowiedzialność za realizację wskaźników projektu
Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Wysokie zarobki
-Możliwość uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych związanych z realizacją projektów unijnych
-Cenne doświadczenie oraz możliwości doskonalenia i poszerzania wiedzy

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Styczen, 2018  13:07

Identyfikator: 627905

Wyświetleń: 1690