Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zajęcia dla dzieci z plastyki

Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć dodatkowych z dziećmi i młodzieżą z plastyki
Opis stanowiska:
&#8226; Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej placówce
Oferujemy:
&#8226; Stałą pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeń, zwrot kosztów dojazdu
&#8226; Elastyczny grafik &#8211; nauczyciele sami ustalają godziny pracy
&#8226; Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
&#8226; Szkolenia
&#8226; Materiały dydaktyczne
Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Zaangażowanie
&#8226; Kreatywność
Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz, lub adres email @

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Czerwiec, 2019  09:51

Identyfikator: 659530

Wyświetleń: 2261