Ma³opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - firanka - trasy krajowe i miêdzynarodowe - Niepo³omice, ma³opolskie

Niepo³omice, ma³opolskie, Polska

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Transport Maroszek z siedzib± w Niepo³omicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

System zjazdowy: 11 dni pracy / 4 dni wolnego
Rodzaj przyczepy: firanka
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 z³ netto miesiêcznie
Miejsce pracy: Niepo³omice, ma³opolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie zestawu tandemowego na sztywnym dyszlu lub z naczep± firank±,
- wykonywanie transportów dystrybucyjnych, drobnicowych i ca³opojazdowych,
- przewóz stolarki okiennej w trasach krajowych i miêdzynarodowych, g³ównie po Niemczech, Francji i W³oszech.

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 11 dni pracy / 4 dni wolnego,
- przy zleceniach krajowych praca od pn. do pt., z mo¿liwo¶ci± powrotu do domu na weekendy,
- trasy dzienne, przewa¿nie w godzinach od 9:00 do 18:00,
- zatrudnienie zgodnie z obowi±zuj±cymi w Europie przepisami,
- bardzo dobra organizacja zleceñ, które s± wykonywane dla sta³ych klientów co gwarantuje powtarzalno¶æ tras,
- dobrze prosperuj±ca firma, z taborem licz±cym ok. 130 nowoczesnych ciê¿arówek,
- ciê¿arówka przydzielona na sta³e, kierowca nie przesiada siê w trakcie pracy,
- sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
- zapewniamy wsparcie jêzykowe dla kierowcy - biuro jest odpowiedzialne za kontakt z klientem
- wprowadzenie w obowi±zki dla ka¿dego nowo przyjêtego pracownika,
- umowa o pracê na pe³en etat z podstaw± miesiêczn±,
- wynagrodzenie miesiêczne oko³o 8000 z³ netto,
- dodatkowa premia za wyniki, ok. 1000 - 2000 z³ netto,
- podczas powrotów na terenie Polski, mo¿liwo¶æ korzystania ze s³u¿bowego auta osobowego,
- bezpo¶rednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej
- zapewniamy wdro¿enie dla kierowców bez do¶wiadczenia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Mile widziane:
- roczne do¶wiadczenie w transporcie miêdzynarodowym,
- uprawnienia na wózki wid³owe

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 0048 509 644 958 lub 0048 507 223 660 a tak¿e na adres mailowy: biuro@transportmaroszek.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 8:00 do 16:00.

Og³oszenie dodane: Sobota, 04 Czerwiec, 2022  20:01

Identyfikator: 716866

Wy¶wietleñ: 4996

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. Kierowca Kat C
  5. Centrum komputerowe i GSM